Najbolj izvirno darilo za mamo

izvirno darilo za mamo

V ponedeljek, 26. 3. 2012 je na OŠ Antona Globočnika Postojna potekal natečaj za najbolj izvirno darilo za mamo. Sodelovali so vsi učenci od 1.- 9. razreda. Vsak razred je pripravil eno darilo za mamo, ki so ga razstavili v dvorani šole. Štiričlanska ocenjevalna komisija je darila ocenila in podelila točke, ki se štejejo v medrazredno tekmovanje, ki poteka celo šolsko leto. Odziv je bil zelo velik, učenci in učiteljice so pripravili mnogo čudovitih daril od šopkov, cvetov, lončnic, svežih zvončkov, voščilnic, šatuljic in ogrlic. Šolsko dvorano je preplavila prava pomlad s pisanimi barvami. Prava paša za oči. Ocenjevalna komisija je imela zelo težko delo. Najbolje pa so ocenili darila iz 2.b, 6.a, 1.a, 2.a, 3.b in 5.a. Čestitke vsem!