Telefon svetovalna služba 05 7000 315
 

Srečanje nadarjenih učencev

znakZadnji dan v maju se je na naši šoli odvijalo že tretje Srečanje nadarjenih učencev sosednjih šol. Srečanja se je udeležilo preko 60 učencev iz OŠ Miroslava Vilharja, OŠ Prestranek, Oš Košana in naše šole. Po uvodnih predstavitveh, ko so se učenci predstavili s svojimi talenti, so se razdelili v šest delavnic, naravoslovno, ustvarjalno delavnico z ogljem, delavnico improlige, kaligrafsko delavnico, malo po italijansko in kiparjenje. Po dveh urah so se učenci zopet zbrali skupaj in izmenjali svoje nove izkušnje. Srečanje se je zaključilo s pogostitvijo in druženjem udeleženih.

Slike s srečanja si lahko ogledate na strani nadarjenih učencev: http://nadarjeni.wordpress.com/ .

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz AKTUALNO

 
 

Deli 
 
 
 
 
Dostopnost