15. 5. 2019 – Vrstniške mediatorke – naj prostovoljska skupina 2018

V sredo, 15. 5. 2019 so na slavnostni prireditvi v sklopu mozaika dogodkov PO-stoj na živi ulici z mladimi 2019, vrstniške mediatorke Marija Trošt, Nina Filipčič, Anastasia Jocić, Mia Žigman, Karin Antunović, Ana Šaula, Tea Stojkovski in Anja Štremfelj prejele priznanje za naj prostovoljsko skupino v letu 2018. Priznanje sta jim podelila junior županja in župan Občine Postojna, g. Igor Marentič. Učenke so usposobljene vrstniške mediatorke, ki aktivno sodelujejo pri reševanju medosebnih konfliktov med otroki od 1. do 9. razreda. S svojo prostovoljnostjo so pokazale skrb in čut do sočloveka, skrb za dobre medosebne odnose in dobro počutje vseh otrok na šoli. ČESTITKE!

Na prireditvi je nastopil tudi otroški pevski zbor s čudovitima pesmicama, pod taktirko gospe učiteljice Barbare Dolgan.

Mentorica Petra Košnik