15. 6. 2019 – Nastop OPZ v Muzeju slovenskih filmskih igralcev

Otroški pevski zbor OŠ Antona Globočnika je nastopil v Divači v Muzeju slovenskih filmskih igralcev

6. 2019 smo s pevci OPZ 3,  4, 5 OŠ Antona Globočnika nastopili na koncertu SLOVENSKI FILM SKOZI OTROŠKI GLAS

Ker se učiteljica in pevci z veseljem odzovemo vsakršnemu vabilu, smo se odzvali tudi tokrat.

Za nastop v Divači smo izbrali: Hudo mravljico, Bratovščino Sinjega galeba, Srečo na vrvici – pesmi pri katerih nas je spremljal naš kitarist Nejc Širca

ter Pustite nam ta svet ob spremljavi godalk: Karin Antunović, Nuše Kafol Brajković, Elze Premrl, Nine Filipčič, Veronike Dujmović, Anastasie Jocić ter Sare Lindič.

Na nastopu so se naši pevci izvrstno izkazali in hkrati tudi zelo uživali v sobotnem poznopopoldanskem potepanju.

Kdor nam ni uspel prisluhniti v Divači, si lahko nekaj utrinkov pogleda na fotografijah.

Učiteljica in zborovodkinja

Barbara Dolgan