Telefon računovodstvo 05 7000 313
 

28. 2. 2020 – Obisk učencev OVI 2 iz OŠ Miroslava Vilharja Postojna

Tudi drugi in tretji razredi smo v podaljšanem bivanju gostili učence iz posebnega programa, ki so k nam na obisk prišli z osnovne šole Miroslava Vilharja Postojna. Obisk smo izvedli v petek 28. 2.  2020. K nam so prišli učenci iz oddelka OVI 2, ki so stari od 14 do 18 let. Na ta dogodek so že nestrpno čakali, saj bodo naslednje leto pouk imeli v prizidku na naši šoli. Za dobrodošlico smo jim najprej zapeli pesmico Če si srečen, nakar smo se s pomočjo spoznavne igrice spoznali in se sprostili. Za tem smo imeli ustvarjalno delavnico, v kateri smo izdelovali papirnatega ptička z logotipom naše šole, ki so ga učenci na koncu vzeli s seboj za spomin. Delavnico smo organizirali tako, da so se otroci razdelili v majhne skupine, v katerih so učenci drugih in tretjih razredov pomagali učencem iz posebnega programa. Med ustvarjanjem je prišla do izraza medsebojna pomoč in solidarnost in otroci so se med seboj res dobro ujeli. Na koncu smo imeli še sproščeno druženje ob piškotih, soku in glasbi. Takrat je nastala tudi skupinska slika.

Učiteljica Andreja Poljšak

(Skupno 285 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Deli 
 
 
 
 
Dostopnost