24. 2. 2014 – Festival šol

img_8623Prvi dan po zimskih počitnicah so se naši učenci predstavili na Festivalu šol v Mercator centru v Postojni. Kljub zelo kratkemu času za pripravo, so uspeli pripraviti nastope, ki so mimoidoče navdušili. S plesno točko so nastopile učenke četrtih razredov Teja Januš Knafelc, Neja Štradjot, Nike Stegel, Medeja Žgavec in Julija Kovačič. Pevsko točko sta pripravili Adrijana Bajc in Tayra Ibrišimović, uenki petega razreda. V naporen svet najstnikov pa so nas poplejale učenke sedmega razreda Rebeka Mislej, Diana Rebec in Tjaša Simčič. Z delavnico izdelave pustnih mask so se predstavili učenci likovnega snovanja.

Festival šol poteka že vrsto lep po celi Sloveniji dvakrat letno, v pustnem in v prednovoletnem času. Tokrat je bil prvič tudi v Postojni. V treh dneh festivala smo bili edina osnovna šola, ki se je predstavila. Bilo je zanimivo in prav gotovo bomo še sodelovali. Več utrinkov sio lahko ogledate na facebook profilu organizatoja na povezavi: https://www.facebook.com/festivalsol

Več prispevkov iz AKTUALNO