Roditeljski sestanek za starše bodočih prvošolčkov v šolskem letu 2016/17

V torek, 2. 2. 2016 vabimo starše bodočih prvošolčkov na uvodni roditeljski sestanek, na katerem se vam bomo predstavili, odgovorili na vaša vprašanja v zvezi z vpisom in šolanjem vaših otrok.

Sestanek bo za starše otrok, ki bodo obiskovali podružnice Bukovje, Studeno in Planina ob 16. uri, za starše prvošolcev, ki bodo prvi razred obiskovali na matični šoli v Postojni pa ob 17.30 uri.

Seznanili vas bomo z datumi in potekom vpisa v prvi razred. Na podružnicah bodo v času vpisa potekale tudi delavnice za otroke, zato se roditeljskega sestanka lahko udeležite brez otrok, medtem ko bodo ob 17.30 potekale tri delavnice za otroke na matični šoli, zato se starši bodočih prvošolčkov na matični šoli udeležite roditeljskega sestanka z otroki. Zanje v času vpisa ne bo delavnic.

Več prispevkov iz Nerazvrščeno